InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
am gasit site pt. ia-ma nene
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj am gasit site pt. ia-ma nene 
Calatorului ii sade bine... cu drumul! Bursa gratuita de calatorii ocazionale sau regulate!

In Romania s-a statornicit obiceiul de a circula cu „o masina de ocazie”. Numarul romanilor cu rude in strainatate este extrem de ridicat si de aceea calatoriile au devenit o chestiune de importanta majora. Adesea ne confruntam cu dilema calatoriei si cautam solutii diverse, fara sa avem acces la informatii exacte. Pagina www.pasager.eu ofera acum solutia schimbului de informatii. Dupa teoria cum ca „vecinul are un loc chiar maine”, noi inlesnim contactul dintre calatori si transportatori; fie ca acestia din urma sunt transportatori ocazionali sau profesionisti. Noutatea consta in faptul ca pagina ofera si preluarea datelor pasagerilor cu solicitarile acestora. In felul acesta un transportator poate suna calatorul si-i poate oferi acestuia transportul spre destinatia dorita. Motoarele de cautare afiseaza rezultate specifice postate de ambele grupe (transportatori si calatori).

- daca sunt calator caut in oferta transportatorilor
- daca sunt transportator caut in oferta calatorilor.

Schimbul acesta de informatii se extinde in intreaga Europa si sansele unei calatorii cat mai directe cresc enorm. Transportatori in tranzit pot lua „de pe drum” pasageri care cauta „ocazia”, iar pasagerii pot ajunge chiar in localitatea dorita, fara sa mai schimbe mijloace de transport. Se castiga timp si confortul calatoriilor creste simtitor.
Pasager.eu – partenerul dumneavoastra la drum!

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Cazare hoteluri si pensiuni | Forum turism | Despre noi | Promovare turistica | Parteneri | Contact

2005 - 2008 roTurism.com cazare hoteluri si pensiuni