InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Austria
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj Austria 
In Austria a fost cineva? Vreau sa stiu si eu ce e fain de vazut, unde ati fost cazati, cat v-a costat? Am vazut de Revelion preturi destul de acceptabile cam 232 euro/pers la pensiune de doua stele

cred ca o sa stau in Slovacia (e mai ieftin) si ziua o sa ma plimb prin Viena Wink

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Da, am vazut si eu oferte super faine de revelion pt Austria.. in special pt staiuni unde se schiaza.
In jur de 200 euro de persoana: transport cu autocar, cazare+ mic dejun!

Mesaj intrebarea era alta 
intrebarea era daca a fost cineva acolo si poate sa povesteasca nu daca a mai vazut cineva anunturi pe geamurile agentiilor

Daca esti pasionat de ski si cauti conditii extreme cu partii multe, Ischgl este alegerea potrivita. Distractia in Ischgl tine pana dupa miezul noptii si continua a doua zip e partii. Ischgl nu este insa cel mai sigur loc in care sa-ti inveti copii sa skieze fiind aglomerat mai tot timpul sezonului de ski care incepe in Noiembrie si se termina in Martie.

Pentru asta iti recomand Galtur renumita ca fiind cea mai insorita statiune din zona Silvretta. Galtur, beneficiaza de partii proprii, ideale pentru incepatori dar si penstru avansati. Statiunea este linistita, conditiile de cazare sunt excelente iar distant pana la partie se poate face atat cu masina personala cat si cu bus-uri speciale.

Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Cazare hoteluri si pensiuni | Forum turism | Despre noi | Promovare turistica | Parteneri | Contact

2005 - 2008 roTurism.com cazare hoteluri si pensiuni