InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Cabana Barcaciu?
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj Cabana Barcaciu? 
Ce interesant ar fi un Revelion la Barcaciu, ce ziceti? In creierii muntilor, la lumina lampii, eventual niste chitari si iese super petrecere. Apa la izvor, nevoile in aer liber? Ar fi interesanta o experienta de genul asta de Anul Nou. Am gasit site-ul intamplator si super ieftin de Revelion, 2 mil/persoana;):
www.barcaciu.ro

da, super!!! n-am mai trait asa ceva din studentie!
stii cumva daca mai e libera cabana? noi tot cautam niste oferte si nu gasim nimic, sunt ori prea scumpe ori deja luate!

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Salut...Am citit pe net experiente de pe acolo. Ca si peisaj e fain, e nasol cu urcatul, fara experienta risti cam mult. Ai de mers cam 3, 4 ore iarna si cu bagaje in spinare cam nasol. Plus ca iti trebuie echipament ca lumea. Se merita pentru iubitorii de drumetii si care fac trasee la greu, pentru cei care fac un traseu la doi ani, le recomand Moeciu:))

Nu e adevarat, nu e asa greu, eu am fost acum doi ani si pot sa spun ca nu sunt o
"muntenista" infocata. Experienta a fost intradevar unica iar cei care ne au inchiriat cabana sunt niste dulci!

Pai ai fost iarna??? Vara normal ca e mai usor, faci cam o ora , maxim doua, dar iarna 3 - 4 ore lejer. Plus risc de avalansa etc. E obositor totusi.

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Cazare hoteluri si pensiuni | Forum turism | Despre noi | Promovare turistica | Parteneri | Contact

2005 - 2008 roTurism.com cazare hoteluri si pensiuni