InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
cazare costinesti
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj cazare costinesti 
puteti sa recomandati un loc de cazare mai ieftin in costinesti pt. vara asta? as vrea totusi sa aibe si apa calda , nu de la panouri solare.

multumesc

Raspunde cu citat (quote)
Deci DA iti recomand eu o sa revin in alt post si cu un numar de telefon (singura chestie daca nu esti comod) ca se afla la intrarea cu Vox Maris(sau cum s-o numi) si ai de mers pana la Obelix cca. 10minute prin aglomeratie . De ce se merita? pai super liniste (ce nu prea gasesti in Costinesti)... in curte curatenie totala curte imensa cu mese multe.... si multa multa verdeata (nu prea au toti) am fost 3 ani la rand gazdele niste tineri foarte draguti si intelegatori (cu tineretu trebuie sa fi intelegator) ai frigider, televizor si o camera "ca la mama acasa" pretu de camera 60Ron (era) dar vorbesti la telefon iti rezervi din timp si daca nu ai masina si bagajele vine Laurentiu si te ridica si de la gara... la aceste camere folosesti baia din casa ... apa calda non-stop, aragaz etc...are 3 camere in acest "sistem" una in spate imensa stai lejer 4 cu dus in camera (e mai misto decat camera in care stau ei) dar mai creste pretu... si daca te duci dupa bautura si distractie se gaseste si la 40Ron si chiar mai eftin cabanute...
Ce nu-ti recomand ... ehe Hotel sau Vila (nu am o memorie buna Rolling Eyes STEFANIA unde camerele sunt foarte misto dar personalul execrabil... ma duceam in vizita la fratele meu care statea acolo cu nevasta...si dupa 3 zile tot trebuia sa prezint buletinu parca eram ultimu blatist... plus ca la restaurant VAIII : mancam si cumnata a observat in ciorba un fir de par si a atentionat-o pe "domnisoara" ca doreste sa-i schimbe ciorba.. foarte deranjata dupa vreo doua replici si un bot mare de traseista a venit cu alta ciorba... felul doi stiti ca acesti cartofi sunt negrii "bantu"... erau incalziti a 32904980289042 oara... si a inceput cu super figuri pe ea ca ce sunt pretentiile astea pe noi... deci ne considerau hartie igienica...noroc ca fratele care facea spume are plete si am reusit sa-l prind Twisted Evil

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Cazare hoteluri si pensiuni | Forum turism | Despre noi | Promovare turistica | Parteneri | Contact

2005 - 2008 roTurism.com cazare hoteluri si pensiuni