InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Cazare regim hotelier Bucuresti
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj Cazare regim hotelier Bucuresti 
Daca vrea cineva sa incerce Adrian Accommodation in Bucuresti, este sfatuit sa evite. Toata prezentarea facuta pe site este o minciuna sfruntata! Plus ca risti sa te cazeze intr-o alta camera decat cea pe care ai inchiriat-o online (stiu deja 2 cazuri), exista o posibilitate mare sa intalniti cativa gandacei ( am gasit unul chiar intr-un pat), lenjerie de pat cam lipsa... eu zic ca mai bine in parc sau in gara decat cu adrian accommodation!

am inchiriat un apartament si o masina pentru un client american de la acesti impostori.
in locul apartamentului rezervat ne-au dat un apartament vis-a-vis de magazinul cocor cu o cada de baie conceputa pentru bebelusi probabil, nu cred ca avea mai mult de 60cm. lipsa conexiune dial-up, desi am specificat ca avem neaparat nevoie de asa ceva. lipsa sapun, prosoape. masina: in locul unui opel vectra cu mp3 player (asta am ales) ne-au dat un VW Golf, abia au incaput bagajele. masina era f. prost reglata, s-a oprit de cateva ori.
am observat ca cel caruia i-am platit pentru masina si apartament a scris codul cvv2 de pe cartea de credit pe mana - chestia asta l-a pus pe ganduri pe clientul meu, a anulat cardul a 2-a zi.
la plecare am convenit cu reprezentantul adrian accommodation sa-l duca pe american la Otopeni la ora 4AM . nu a ajuns la ora convenita si nu a raspuns la telefon. inchipuiti-va ce insemana pentru un american sa conduca o masina cu cutie de viteze manuala in bucuresti. din fericire a ajuns ok la otopeni (singur) si a avut si bunul simt sa-l sune pe reprezentantul adrian accommodation sa-i spuna ca a lasat cheile la unul din portarii parcarii aeroportului.

wow... eu sunt din Cluj si vroiam sa inchiriez ceva in Bucuresti pt cateva zile... asa am ajuns pe site ul asta...acum mi-e si frica sa mai caut apartamente de inchiriat, mai bine merg la hotel decat sa dau de tzepari ca astia.. am auzit ca Ibis ar fi ok ca raport pret-calitate

Tudor : iti recomand www.unid.ro , am inchiriat anul trecut un apartament langa mag. unirii, a fost super OK.

PS: eu am scris postul #2, nu am absolut nici o legatura directa cu aceste companii

Ibis este OK, singurul inconvenent: camerele sunt cam mici. pentru o persoana este ok, pentru mai multe deja este scump si varianta inchirierii unui apartament e mai convenabila.
o alta varianta ar fi inchiriatul unei camere la o pensiune in Bucuresti, de exemplu casa mica: http://www.roturism.com/cazare/Pensiunea_Casa_Mica-Bucuresti-cazare3297.html

Unid sunt intradevar superprofesionali! Am inchiriat de 2 ori un studio undeva in spatele la Unirea! Camerele sunt impecabile, lenjeria, prosoapele,sapunul, etc. sunt schimbate zilnic. Recomand Unid!

ibis prefera si un prieten american de fiecare data cand se ducea la bucuresti

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ooops... http://www.business-cream.ro/directory/not_recommended.htm

cars4rent = adrian accommodation

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Cazare hoteluri si pensiuni | Forum turism | Despre noi | Promovare turistica | Parteneri | Contact

2005 - 2008 roTurism.com cazare hoteluri si pensiuni