InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Cum castigi un week-end la mare?
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj Cum castigi un week-end la mare? 
Cautand pe net ceva informatii de vacanta despre Corfu, am dat peste un nou blog de travel. Se numesc travel splendid.ro , nu am auzit de ei pana acum, asa ca poate iti zicei voi ceva. Mie mi-au parut relativ, o echipa tanara si un site dragutzel..

Dupa ce am citit ce ma interesa si am aruncat o privire pe celelalte articole, mi-a sarit in ochi concursul lor. Premiul este un weekend la mare. Mi s-a parut foarte tare ca doar urcand o poza la ei pe blog si adaugand cateva randuri poti sta un weekend la un hotel de 4 stele din Mamaia Very Happy
Ca sa castig, mi-am anuntat toti prietenii de pe facebook, mess si twitter sa ma voteze si sa comenteze poza mea. Daca voi caSTIGA poate vine cineva cu mine, caci week-endul estepentru 2 persoane... Embarassed

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj apropo de vacante gratis 
azi m-am inscris la TravelExpo, targ online de turism si am aflat ca organizatorii pun la bataie mai multe vacante gratis in Costa del Sol, la Viena, Praga si niste bilete de intrare la Disneyland. Eu sper sa castig un weekend la Praga Very Happy, acolo chiar nu am ajuns niciodata.
http://travelexpo.ro/

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Cazare hoteluri si pensiuni | Forum turism | Despre noi | Promovare turistica | Parteneri | Contact

2005 - 2008 roTurism.com cazare hoteluri si pensiuni