InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Cumpana, Fagaras
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj Cumpana, Fagaras 
E o cabana langa alte cabane de la poalele Fagarasului, accesibila ca pret. Se poate ajunge din Curtea de Arges cu ceva autobuz din autogara, care pleaca din 4 in 4 ore din cate imi amintesc. E super...!!!

Mesaj Re: Cumpana, Fagaras 
Maria a scris:
E o cabana langa alte cabane de la poalele Fagarasului, accesibila ca pret. Se poate ajunge din Curtea de Arges cu ceva autobuz din autogara, care pleaca din 4 in 4 ore din cate imi amintesc. E super...!!!

din cate stiu preturile au luat-o la deal rau de tot la cumpana

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
E o cabana langa alte cabane

da e decat o cabana si cca. 15 casute...
casute la care nu va recomand...sunt super jegoase neingrijite gunoi menajer etc... plus ca 500k mi se pare foarte mult pentru o casuta care nu se inchide(cel putin asa era anul trecut cand am fost) ca sa nu mai vorbim de drum...cel de la Vidraru pana la Cumpana cca. 15km care era execrabil... eh de dacie merge Laughing preturile la cabana 1.500 camera dubla mi se pare putin piperat tinand cont de mirosul de "tara" plus ca nu va recomand nici cafeaua ibricita ... s-o mai fi schimbat ceva? Crying or Very sad pacat de peisaj....
era plin si peacolo de smecheri imi aduc aminte ca ne-am dus fara masina (15km ehee) si duminica cand sa plecam obositi fiind am apelat la serviciile celor cu barcute de agrement pana la vidraru doar...3milioane ehhh o nimica toata... si asa am facut gambe, mi-a prins bine Wink

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Cazare hoteluri si pensiuni | Forum turism | Despre noi | Promovare turistica | Parteneri | Contact

2005 - 2008 roTurism.com cazare hoteluri si pensiuni