InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
exista hoteluri pentur familiile cu copii pe litoral?
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj exista hoteluri pentur familiile cu copii pe litoral? 
Buna ziua tuturor,
As dori sa incep o discutie "ca intre parinti" in legatura cu locatiile de pe litoralul romanesc care ofera servicii pentru familiile cu copii.
Cine poate da informatii din auzite sau din experientele persoanle, va rog sa mi se alature.
Eu sunt o mamica cu o fetita de 10 ani si as dori sa merg cu ea la noi pe litoral, iar acum imi fac cercetarile pentru vara viitoare.

Multumesc si astept pareri,
Laura P.

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Eu am fost la Delta din Jupiter. Poate e mai simplu sa te uiti direct pe site-ul www.hoteldelta.ro
Si noi avem copil si au multe chestii dragute pt copii. Sunt mai multe spatii de joaca, gratuite pt clientii hotelului.
Camerele sunt ok, curate si destul de incapatoare.
Mancarea e buna.
Hotelul in mare este curat si oamenii politicosi.
Poti opta pt pensiune completa, asta vine 100lei/adult/zi si atunci copilul primeste un meniu gratuit de 3 mese/zi. Asta mi s-a parut misto.
Daca mai ai intrebari...

Multumesc mult pentru poze si pentru detalii. Am mai aflat si de la altii cam tot acelas lucru, deci trebuie sa fie ok. Poze in schimb, afara de ce era pe site-ul hotleului nu am vazut. Tu cand ai facut rezervarea? Cam cat ai platit pe sejur? si am inteles ca pentru copii exista cazarea gratuita si ceva facilitati pentru masa. Poti sa-mi dai cateva detalii?
mersi mult.

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Cazare hoteluri si pensiuni | Forum turism | Despre noi | Promovare turistica | Parteneri | Contact

2005 - 2008 roTurism.com cazare hoteluri si pensiuni