InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Hotel plutitor Vidraru
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj Hotel plutitor Vidraru 
Am petrecut week-endul "indragostitilor" acolo. Pe Internet puteti gasi informatii ca ar fi un hotel de 3 stele. De fapt este un hotel de "2 bani", pentru care trebuie insa sa platesti o suma de 140 ron/noapte. Sa nu cumva sa va lasati pacaliti de pozele de pe Internet: totul este ingrozitor de mizerabil acolo. Si niste oameni pentru care nu gasesc un cuvant decent sa ii cataloghez. Cum le puteti spune unor oameni ce ne-au lasat toata noaptea in frig (afara erau cel putin -10 grade). Pur si simplu nu au mai facut foc, iar cand am vrut sa insistam sa primim caldura nu am primit nici un raspuns (s-au incuiat in camere si nu au mai iesit pana dimineata). Iar dimineata......surpriza: nu aveai apa.....dar la ce ne era necesara, nu? Mizeria ce era acolo este de nedescris: nici macar nu strans gunoiul si sapanurile folosite ale persoanelor de dinainte. Toaleta era murdara, iar lenjeria neschimbata. Imi era pur si simplu frica sa ma ating de ceva sa nu ma imbolnavesc. Am fi plecat, dar nu am gasit cazare la o alta pensiune. Pana la urma mi-am pus prosoapele mele pe pat si la prima ora am plecat. Nu am indraznit sa luam micul dejun acolo......Si am uitat sa mentionez mirosul insuportabil ce "venea de bai" (ni s-a explicat).
Pacat de peisajul extraordinar si de aceasta idee ....minunata de altfel.

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Cazare hoteluri si pensiuni | Forum turism | Despre noi | Promovare turistica | Parteneri | Contact

2005 - 2008 roTurism.com cazare hoteluri si pensiuni