InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Muntele Mic - CaranSebes
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj Muntele Mic - CaranSebes 
Revelionul 2004-2005 l-am petrecut tocmai in Caransebes...deabia daca auzisem de acest orasel si poc am aterizat si eu...dupa un drum de vreo 6ore la muntele Mic o statiune montana la cca. 30km. de oras...urcarea se face cu telescaunul(am inteles ca e cel mai lung din tara) uracai cam 45min. si sus... ehe Cool stateai deasupra norilor...
noi am stat la o fosta cazarma ca de ne-am trezit tarziu cu inchiriatu dar am fost prin zona si am vizitat cabanele...800k camera cu doua paturi,baie si caldura pentru asa zona si peisaj se merita

Mesaj Re: Muntele Mic - CaranSebes 
darkmind a scris:
Revelionul 2004-2005 l-am petrecut tocmai in Caransebes...deabia daca auzisem de acest orasel si poc am aterizat si eu...dupa un drum de vreo 6ore la muntele Mic o statiune montana la cca. 30km. de oras...urcarea se face cu telescaunul(am inteles ca e cel mai lung din tara) uracai cam 45min. si sus... ehe Cool stateai deasupra norilor...
noi am stat la o fosta cazarma ca de ne-am trezit tarziu cu inchiriatu dar am fost prin zona si am vizitat cabanele...800k camera cu doua paturi,baie si caldura pentru asa zona si peisaj se merita

un pret destul de bun pentru revelion.. pun pariu ca anul asta e dublu Wink

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
diferenta de preturi: pai urcarea la teleski era de 8 ori mai mica decat la poiana si sincer nu se compara nimik din ce-am vazut acolo cu valea preturilor

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Cazare hoteluri si pensiuni | Forum turism | Despre noi | Promovare turistica | Parteneri | Contact

2005 - 2008 roTurism.com cazare hoteluri si pensiuni