InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Pensiunea Perla Neagra Baile Herculane-de groaza !!
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj Pensiunea Perla Neagra Baile Herculane-de groaza !! 
O pensiune de evitat !!! Am vizitat pensiunea Perla Neagra din Baile Herculane cu ocazia revelionului 2007-2008, unde am avut un pachet de 4 nopti la 500 ron, cu toate mesele incluse incepand cu data de 29.12.2007 pana la 02.01.2008. La bani astia nu ceri prea multe, doar conditi decente de cazare si masa. Pozele de pe net sunt frumoase dar nu sunt conforme cu relitatea. Jumatate din pensiune are camere groaznice in care intra mirosul de canalizare, iar pe hol am vazut un soarece de dimensiuni uriase( cel mai probabil un sobolan ). Camerele in care am fost cazati sunt de dimensiuni mici, in care nu prea ai loc sa te misti, dar nu asta a fost problema ci acel miros insuportabil pe care am incercat sa-l atenuam cu odorizant de camera. Paturi incomode, televizoare mici, telecomenzi care nu functioneaza, caloriferul langa cap de aveai impresia ca te aprinzi, caldura ori foarte multa sau deloc, totul culminand cu data de 31.12.2007 in care nu am avut apa calda pentru a face un dus inainte de revelion. Am incercat sa cumparam o bautura mai deosebita de la bar, tinand cont ca era noaptea de revelion ( Zaraza, Teacher

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mesaj Re: Pensiunea Perla Neagra Baile Herculane-de groaza !! 
nu cunosc pensiunea dar totusi
cand ai platit 500 ron revelion cu toate mesele incluse 4 zile chiar nu te-ai gandit ca e mult prea ieftin? 95% din pensiunile din Romania nu au preturile astea nici pentru perioade de extrasezon..
180 sticla de Jack 1L mi se pare un pret normal pt. un bar... sau te asteptai sa cumperi la pret de supermarket?

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Mesaj nu le am cu alcoolul...dar... 
la bar se comanda 50 sau 100 grame (mililitri, ma rog.)
si o sticla de Cola de 2L la bar costa cel putin dublu fata de magazinul din coltz.
observatia de mai sus mi se pare pertinenta...

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Cazare hoteluri si pensiuni | Forum turism | Despre noi | Promovare turistica | Parteneri | Contact

2005 - 2008 roTurism.com cazare hoteluri si pensiuni