InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Revelion 2011
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj Revelion 2011 
Stiu ca poate unora li se pare devreme sa se gandeasca unde fac Revelionul, dar daca astepti prea mult e posibil sa te trezesti ca nu mai prinzi locuri la ce oferta ai vrea tu...
Eu ma gandesc serios sa fac revelionul la Amsterdam, trebuie sa fie impresionant in Dam Square... Deja m-am interesat si m-ar costa 379 euro + 110 euro taxe de aeroport (4 nopti la hotel 3*, zbor KLM).
Avand in vedere ca e de revelion eu zic ca e ok... Voi ce ziceti?

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mesaj Revelion in Caraibe 
Eu mi-am facut rezervare pentru Amsterdam, dar cine isi permite poate merge in Caraibe! Am niste prieteni de familie care s-au hotarat pentru Punta Cana de revelion (si-au luat de la Perfect Tour) si au totul inclus (zbor cu Air France, transferuri, cazare la hotel 5* cu all inclusiv si cina festiva la hotel). Imi spuneau ca de-abia asteapta sa mearga... mai ales ca sunt mari amatori de sporturi acvatice (aici poti sa faci scuba diving, snorkeling, inot, windsurfing) si vor si sa vada parcurile nationale din zona. Daca e cineva caruia ii place litoralul foarte mult, cred ca Punta Cana e una dintre cele mai bune locatii unde ai putea sa-ti petreci revelionul.

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Amsterdam, Caraibe.. ce pot sa zic, nu prea stai pe ganduri cand e sa-ti alegi locul unde iti petreci revelionul. Eu prefer sa-l fac in tara. Valea Prahovei imi place destul de mult. Deocamdata nu am iesit afara pentru a petrece revelionul. Poate am sa o fac anul viitor, dar nu in Caraibe Smile)

Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Cazare hoteluri si pensiuni | Forum turism | Despre noi | Promovare turistica | Parteneri | Contact

2005 - 2008 roTurism.com cazare hoteluri si pensiuni