InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Revelion 2011
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj Revelion 2011 
V-ati gandit deja unde mergeti de Revelion? Eu ma gandesc serios de pe acum si ma gandesc daca sa ma duc in Amsterdam sau in Dubai... M-am interesat deja de oferte, am si gasit la o agentie mare din Bucuresti. Am mai cumparat de la agentia respectiva (Perfect Tour), deci nu-i asta problema. Nu sunt insa foarte hotarata... parca as vrea sa petrec Revelionul in Dam Square, dar parca as vrea si sa ma plimb cu camila prin desert. O sa revin cand o sa ma hotarasc.

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mesaj Pana la urma... 
Intr-un final (dupa multe argumente pro si contra) m-am hotarat sa-mi fac rezervare pentru Revelion in Dubai. Avand in vedere perioada, pretul platit e chiar ok (789 dolari + 370 euro) pentru 8 zile la hotel 4*+bilet avion+transferuri. Am ales Dubaiul pentru ca si aici vor fi focuri de artificii spectaculoase (la fel ca in Dubai), dar mai ales pentru ca imi doresc de ceva timp sa vizitez corturile beduinilor si sa ma bucur de o plimbare cu balonul. M-au convins si argumentele agentului de turism cu care am discutat - mi-a spus ca Dubaiul e unul dintre revelioanele care prinde cel mai bine la public (ceea ce inseamna ca si merita sa mergi aici, nu Smile). De-abia astept!

Mesaj Agentie oferte revelion 2011 
Eu am tot scris despre revelioane si la ce varianta m-am hotarat, dar n-am mentionat agentia de unde mi-am cumparat pachetul. Agentia se numeste Perfect Tour (e din Bucuresti dar are locatii si in alte orase).
Ma gandesc ca sigur mai sunt si alte persoane care isi planifica din timp vacantele (cel putin alea de sarbatori) si majoritatea agentiilor inca nu au oferte de Revelion.

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Cazare hoteluri si pensiuni | Forum turism | Despre noi | Promovare turistica | Parteneri | Contact

2005 - 2008 roTurism.com cazare hoteluri si pensiuni