InregistrareCautareFAQMembriGrupuriAutentificare
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Unde ne cazam in Croatia? Rezervari online,pareri,comentarii
Autor Mesaj
Raspunde cu citat (quote)
Mesaj Unde ne cazam in Croatia? Rezervari online,pareri,comentarii 
Buna,
m-am gandit sa facem o colectie cu siturile de rezervari online si cu situri care ne ofera informatii utile despre Croatia. Ideea ar fi sa adunam situri de calitate si de incredere, unde ne putem planifica sejurul si putem face rezervari fara nici o retinere.

Iata cateva sugestii:

Pensiuni, apartamente Croatia, inchirieri barci, excursii

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Daca tot se discuta de Croatia aici, ce parere aveti de Hotel Radisson Blu Resort? A stat cineva acolo? Vrem sa mergem la inceputul lunii viitoare. Am gasit o super ofeta pe site-ul http://www.alfatravel.ro/vacante/oferte/Dubrovnik---Hotel-Radisson-Blu-Resort---Spa-5--2159 . 659 euro/perosana. Parerea mea e ca nu e scump avand in vedere ca e un hotel de 5 stele, camerele sunt dotate bine si ca hotelul are o multime de facilitati.
Daca a fost cineva prin acele zone imi poate da niste sugesti de locatii care merita vizitate? Pentru ca suntem 90% siguri ca o sa mergem si sa avem ce vizita. O sa revin cu impresii dupa ce ne intoarcem si cu niste poze.

Dana eu am fost in Dubrovnik anul trecut dar am fost cazati la hotelul Neptun. Zona e superba. Daca vreti sa mai vizitati cate ceva va sugerez sa vizitati centrul vechi al orasului, Portul Gruz, Palatul Ducelui in care se afla si un muzeu si mai este si o cassa memoriala a unui renumit scriitor croat (nu imi vine acuma in minte numele). Am intrat si eu la ei pe site si din cate am vazut pozele cu hotelul, pare super ok si la 659 euro pe persoana....si eu zic ca merita.

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:
Raspunde la subiect Pagina 1 din 1
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Cazare hoteluri si pensiuni | Forum turism | Despre noi | Promovare turistica | Parteneri | Contact

2005 - 2008 roTurism.com cazare hoteluri si pensiuni